O NÁS

ENGINEERING STUDENT CLUB

Engineering Student Club (ESC) je studentský klub, jehož tým je složen z nadšených strojařů a mladých profesionálů působících převážně na Fakultě strojní ČVUT v Praze.

Během celého roku organizujeme akce, jež jsou zaměřené na novinky v průmyslu, výrobě, businessu a na další témata důležitá pro mladé strojaře a zájemce o obor. Mnoho z nich je vedeno ve spolupráci s manažery a odborníky z firem a společností. Dále organizujeme volnočasové aktivity, které se snaží seznámit studenty se svými spolužáky a utužit tak kolektiv. Aktivity zahrnují odborné přednášky, workshopy, exkurze, soutěže a mnohem více.

Téměř každý týden se snažíme vytvářet prostředí pro mladé talenty a nevšední program tak, aby podporoval nápady, inovace, networking a porozumění kariérním příležitostem. Část našich aktivit je vhodná i pro studenty středních škol, kterým se snažíme ukázat, že strojírenství je zajímavé a stojí za to, ho studovat!

TÝM

Přidejte se k nám!

Máš svůj vlastní nápad na zlepšení života na univerzitě? Zrealizuj ho s námi!
Napiš nám na Facebook nebo Instagram. Budeme se těšit na nové členy v týmu!