V úterý 12. 3. 2024 od 17:45 v učebně T4: D1-366 ve 3. patře v budově v Dejvicích na Fakultě strojní, ČVUT v Praze se koná přednáška na téma Využití automatizace při výrobě piva…

Jaké automatické procesy, roboti a stroje se používají v pivovaru? Co dělají lidé a co naopak stroje?

A kdo bude přednášet?
Michal KantaManažer stáčíren Plzeň
Po absolvování studia na ČVUT FEL a 1 roce stráveném poznáváním krás Nového Zélandu se v roce 2013 připojil k Plzeňskému Prazdroji jako Trainee na stáčírnách v Plzni. S plzeňskými stáčírnami spojil svůj dosavadní pracovní život, kdy se po úspěšně absolvovaném Trainee postupně posunul na pozici technologa, vedoucího plechovkových linek a v roce 2020 se pak stal manažerem celých stáčíren – největšího oddělení v rámci plzeňského pivovaru. Řídí tak tým o 220 lidech spolu s 7 stáčecími linkami. Pod jeho vedením se na stáčírnách implementovalo mnoho modernizačních a automatizačních projektů, jako například unikátní systém automatického třídění láhví.

Přijď se podívat na přednášku Plzeňského Prazdroje – výrobce nejoblíbenějšího a nejikoničtějšího piva v ČR!

Kdy: v úterý 12. 3. 2024 od 17:45
Kde: v učebně T4: D1-366 ve 3. patře v budově v Dejvicích na Fakultě strojní, ČVUT v Praze

Podobné příspěvky